Een catchall is een optie om ervoor te zorgen dat alle e-mail die naar een bepaalde domeinnaam wordt gestuurd wordt doorgestuurd naar een ander e-mailadres. Zo kan je ervoor zorgen dat als afzenders een spelfout in de ontvanger maken, deze toch bij jou aan komt.
Om deze stappen uit te voeren moet je eerst aangemeld zijn op het controle paneel.
Zodra je op Beheren klikt kom je in het overzicht met jouw diensten. Klik op de gewenste website waar je een catchall wilt instellen.
Vervolgens kom je in het overzicht van deze website. Klik op Hosting & email en vervolgens op ‘Hosting beheren’.
Wanneer je hier op klikt, zie je een pop-up. Klik op Hosting & email en vervolgens op ‘Hosting beheren’ klikt, wordt je geredirect naar Plesk.
Zodra je op hierop hebt geklikt klapt het e-mailgedeelte zich open. Hier kan je het gehele e-mailbeheer doen zoals het aanmaken- en verwijderen van e-mailadressen en forwarders maar ook het instellen van beantwoorders.
In het menu klik je bovenin op Mail-instellingen.
Vervolgens stel je de gewenste catch-all in klik je op OK. De wijziging is vervolgens direct actief!