Home / Nieuw in PowerPanel: Meld een bug of wens

Nieuw in PowerPanel: Meld een bug of wens

25 augustus 2015 - 00:00u - 3 minuten leestijd

De ServiceDesk ontvangt regelmatig meldingen van bugs, wensen en andere toffe ideeën van onze klanten. Deze meldingen zijn in veel gevallen hetzelfde waardoor het onnodig is om deze dubbel in onze bug- en wensenlijst toe te voegen.

In de nieuwe release van PowerPanel v3.3.6 hebben we daar een mooie oplossing voor bedacht. In dit artikel vertellen we je daar graag meer over.

Meld een bug, wens of idee

Wanneer je bent ingelogd in het controle paneel en je klikt rechts bovenin op jouw naam dan verschijnen er een tweetal extra opties: de ‘Meld een bug’ en ‘Idee of wens melden’. Beide opties verwijzen naar dezelfde pagina, de zogeheten Verbeter en wensenlijst.

Meld een bug

Verbeter en wensenlijst

Op deze pagina tref je een overzicht van alle reeds gemelde bugs, wensen of ideeën van onze klanten. Deze hebben allemaal betrekking tot het PowerPanel.

Verbeter en wensenlijst

Zo werkt het

  1. Wanneer jij als gebruiker van het PowerPanel een verzoek instuurt wordt deze naar ons PowerPanel team verzonden.
  2. Ons team beoordeelt vervolgens jouw verzoek en bekijkt of deze direct verwerkt kan worden. Wanneer dit het geval is zullen wij jou hierover informeren en het verzoek direct uitvoeren.
  3. Wanneer het niet mogelijk is om het verzoek direct uit te voeren, dan beoordeelt ons team o.a. de haalbaarheid en urgentie van een verzoek. Waar nodig wordt het verzoek gerectificeerd en de omschrijving gewijzigd. Bij onduidelijkheden zullen wij vanzelfsprekend contact met je opnemen.
  4. Het verzoek wordt toegevoegd aan de Verbeter en wensenlijst. Gebruikers kunnen deze nu inzien en hierop stemmen.
  5. Op basis van meeste stemmen en urgentie (bugs) zal ons team de verzoeken verwerken. In sommige gevallen kunnen aanpassingen direct doorgevoerd worden, in andere gevallen worden aanpassingen gefaseerd doorgevoerd in een volgende release van het PowerPanel.

Zelf een bug, wens of verbeterpunt melden

Wanneer je zelf een bug, wens of idee hebt, dan kan je een verzoek indienen. Dit doe je door links op ‘Nieuw verzoek’ te klikken. Voordat je dit doet controleer je uiteraard eerst of jouw verzoek nog niet bestaat. Vervolgens kan je jouw verzoek indienen.

Houdt daarnaast rekening met de procedure die wij hanteren voor de verwerking van jouw verzoek.

Meld een bug of doe een wens

web-monitoring-ok