Op 8 juni 2017 is WordPress 4.8 uitgebracht. Deze release omvat vele verbeteringen rondom gebruiksvriendelijkheid. WordPress 4.8 heeft de naam ‘Evans’ gekregen en is vernoemd naar jazzpianist en componist William John “Bill” Evans.
De vele verbeteringen lijken klein, maar zijn allen ontwikkeld vanuit de behoefte van de gebruiker – jij dus!
Het toevoegen van afbeeldingen, video’s, audio of tekst in een widget is nog nooit zo makkelijk geweest. Met de switch ‘Visual’ kan je direct een preview zien van de widget. Super handig!
Voorheen was het nog wel eens lastig om de bestaande tekst van een link aan te passen. Nu is dat verleden tijd doordat er onzichtbare grenzen worden getrokken. Zo kan je tekst dus niet meer uitbreken.
WordPress zou niet mogelijk zijn zonder de vele contributors welke WordPress nóg beter te maken. Zij ontmoetten elkaar op zogeheten WordCamps. Binnen de back-end vindt je nu een overzicht met de komende WordPress evenementen.
Klik hier voor een volledig overzicht van alle verbeteringen.
Als je inlogt op de back-end van WordPress, dan zie je de melding dat WordPress 4.8 beschikbaar is. Klik op de link ‘Nu bijwerken’ om jouw WordPress versie bij te werken naar versie 4.8. Wil je een nieuwe installatie van WordPress uitvoeren, dan kan je de laatste versie downloaden via https://nl.wordpress.org.
Let op
Heb je nog vragen, kom je er niet uit, of wil je dat wij WordPress versie 4.8 voor je installeren? Neem dan contact op met onze servicedesk via servicedesk@realhosting.nl.